Doğa Sporları - İstanbul 

ATV Safari Turları - İstanbul

ATV Safari Turları

ATV motorları ile doğayı keşfe...

+ Devamı

At Binme Turları - İstanbul

At Binme Turları

Atlarla tertemiz doğa ile baş başa...

+ Devamı

Paintball Oyunu - İstanbul

Paintball Oyunu

Stres atıcı en iyi doğa sporu olan...

+ Devamı

Av ve Atıcılık - İstanbul

Av ve Atıcılık

Doğa ve macera severlerin en çok  ...

+ Devamı

Yamaç Paraşütü - İstanbul

Yamaç Paraşütü

Gökyüzünde kuşlar gibi uçmak...

+ Devamı

Deniz Kanosu - İstanbul

Deniz Kanosu

Masmavi deniz üzerinde yeşilin ve...

+ Devamı

İstanbul Rafting Turları Gezileri

İstanbul çıkışlı günübirlik haftasonu rafting turları gezileri tur proğramı turizm firmaları şirketleri gezi fiyatları ücretleri en ucuz firma rafting yapılan ırmaklar nehirler video fotoğraf yorumlar tavsiyeler

İstanbul'da hafta sonları etkinlikleri neler yapılır nerelere gidilir yapılacak şeyler sorusunun cevabı; İstanbul'a en yakın rafting parkurunun Melen Çayı olduğunu biliyormuydunuz? Melen çayı İstanbullu rafting sevenlere sadece 2 saat mesafededir. İstanbul rafting turları size bütün stresinizi attıracak bir aktivitedir.

En büyük metropol şehrimiz olan İstanbul, gerek insan kalabalığı gerek iş yoğunluğu nedeniyle insanları bedenen ve psikolojik olarak çok yormaktadır. Bu yüzden insanların üzerinde negatif bir enerji oluşmaktadır. Bu negatif enerjiyi atmak için bir çok farklı aktiviteye katılıyoruz. Bu aktiviteler bazen konaklamalı bazende günübirlik yapılmaktadır. Ekstrem sporlara yönelen insanların stresten daha çok uzaklaştıkları, adrenalin salgılarını yükselten sporlara yöneldikleri bilinmektedir.

istanbul rafting şirketleri istanbul düzce rafting turu istanbul haftasonu rafting

Bu ekstrem sporların en başında rafting sporu gelmektedir.İstanbullular bu konuda çok şanslılar. Neden derseniz İstanbul’a en yakın rafting turlarının sadece 2 saat mesafede olduğunu belirtmiştik. İstanbul rafting turlarına ister günübirlik, istersenizde konaklamalı rafting turları olarak katılabilirsiniz. İstanbul Rafting Tesisi olarak en büyük katılımı İstanbul rafting turlarına katılan rafting severler oluşturmaktadır.

İstanbul rafting turları gerçekten de insanları desarj etmektedir. Biz rafting turlarımıza katılan insanları gözlemlediğimiz de ve sohbetlerimizde bunu çok rahat anlıyoruz. Yazımızda da belirttiğim gibi ekstrem sporlar insaları mutlu ediyor.

Haftada 1, ayda 1 farklı aktiviteleri tavsiye ediyoruz. Sürekli olarak istanbul rafting turlarına katılmanızı da beklemiyoruz tabiki. Melen rafting tesisi olarak olarak trekking, atv tuları, paintball, yamaç paraşütü gibi yeni aktiviteleride bünyemize katarak farklılık yaratmaya çalışıyoruz. İstanbul rafting turlarına nasıl katılabilirsiniz bundan bahedelim biraz da.

 

rafting turu istanbul istanbul rafting turları istanbul rafting firmaları

İletişim Bilgileri  

İstanbul Doğa Macera
Sporları Şirketi.


istanbul rafting


Website: www.istanbul-rafting.com