Doğa Sporları - İstanbul 

ATV Safari Turları - İstanbul

ATV Safari Turları

ATV motorları ile doğayı keşfe...

+ Devamı

At Binme Turları - İstanbul

At Binme Turları

Atlarla tertemiz doğa ile baş başa...

+ Devamı

Paintball Oyunu - İstanbul

Paintball Oyunu

Stres atıcı en iyi doğa sporu olan...

+ Devamı

Av ve Atıcılık - İstanbul

Av ve Atıcılık

Doğa ve macera severlerin en çok  ...

+ Devamı

Yamaç Paraşütü - İstanbul

Yamaç Paraşütü

Gökyüzünde kuşlar gibi uçmak...

+ Devamı

Deniz Kanosu - İstanbul

Deniz Kanosu

Masmavi deniz üzerinde yeşilin ve...

+ Devamı

İstanbul Kamping Yerleri Kamp Etkinlikleri

İstanbul kamping yerleri kamp yerleri yapılacak yerler konaklama çadır yeri ekipmanları kiralama ucuz konaklama turlar geziler video fotoğraf yorumlar tavsiyeler

İstanbul’un gürültüsünden ve stresinden uzaklaşarak kalabalık olmayan kimsenin bilmediği bir yer arıyorsanız doğru tercih Podimass Hotel Mocamp Kamp Alanıdır. İsterseniz otelimizin rahat manzaralı odalarında konaklayabilir isterseniz de doğal güzellikler içinde Karavan veya Çadırda konaklayabilirsiniz.

 

Tesisimiz de 2-4-6 Kişilik çadırlarımız mevcuttur isterseniz kendi yanınız da getirdiğiniz çadırınızda konaklayabilir İsterseniz geniş ve konforlu karavanlarımızda tatilinizi yapabilirsiniz. Kamp alanımız da misafirlerimize priz ile elektrik kolaylığı da sağlamaktayız.

 

istanbul kamping istanbul kamp yerleri istanbul kamp alanları

 

Doğal güzelliklerin için de kamp yaparken nerede yemek yemeliyim diye düşünmenize gerek yok hemen yan tesisimiz olan Marmara Hotel Restaurant‘da 25 kişilik Kır bahçesi ile Türkiye’nin yöresel tencere yemeklerini tadabileceğiniz gibi zengin mutfağıyla da grup ve toplu yemeklerinizde her zaman hizmetinizdedir.
İstanbul’da Karavan Kamp Tatili yapmak istiyorsanız İstanbul Kamping alanı tam size göre. Kamp Alanımızda ister bizim karavanlarımızda isterseniz de kendi karavanlarınızda konaklayabilirsiniz.
İstanbul’da Çadır Kamp Tatili yapmak istiyorsanız İstanbul Kamping Yerleri tam size göre. Kamp Alanımızda ister bizim çadırlarımızda isterseniz de kendi çadırlarınızda konaklayabilirsiniz.
İstanbul’da Bungalov Ev Tatili yapmak istiyorsanız İstanbul Kamping tam size göre. Kamp Alanımızda ister bizim Bungalov Evlerimizde isterseniz de kendi Çadır veya Karavanlarınızda konaklayabilirsiniz..

 

İstanbul içerisinde veya yakınlarında sakin doğa ile iç içe ve denize yakın bir yerlerde tatil yapmak veya kafanızı dinlemek mi istiyorsunuz. İstanbul Kamp Yerleri ile sizlerde İstanbul da kamp yapmak istiyorsanız aşağıda önerdiğimiz yerler sizlere bir kılavuz oluşturacaktır. İstanbul da bulunan bir camping yerinde kaliteli hizmetler vermekte olup buralarda konaklama olarak çadır ve karavan değil ayrıca doğa ve deniz ile iç içe olan bungalov evlerde konaklama şansınız bulunmaktadır.

 

istanbul çadır kurma yerleri istanbul çadır kuracak yerler istanbul kamp kuracak yerler

İletişim Bilgileri  

İstanbul Doğa Macera
Sporları Şirketi.


istanbul rafting


Website: www.istanbul-rafting.com