Doğa Sporları - İstanbul 

ATV Safari Turları - İstanbul

ATV Safari Turları

ATV motorları ile doğayı keşfe...

+ Devamı

At Binme Turları - İstanbul

At Binme Turları

Atlarla tertemiz doğa ile baş başa...

+ Devamı

Paintball Oyunu - İstanbul

Paintball Oyunu

Stres atıcı en iyi doğa sporu olan...

+ Devamı

Av ve Atıcılık - İstanbul

Av ve Atıcılık

Doğa ve macera severlerin en çok  ...

+ Devamı

Yamaç Paraşütü - İstanbul

Yamaç Paraşütü

Gökyüzünde kuşlar gibi uçmak...

+ Devamı

Deniz Kanosu - İstanbul

Deniz Kanosu

Masmavi deniz üzerinde yeşilin ve...

+ Devamı

İstanbul Doğa Sporları Ekipmanları Malzemeleri

İstanbul sporları ekipmanları malzemeleri ekipman malzeme satış kiralama hizmetleri yerleri yapan firmalar şirketler fiyatlar ikinci el alım satım yorumlar tavsiyeler

90'lı yılların sonunda kurulan Dağevi Doğa Sporları Malzemeleri, müşterilerini her zaman önce dost olarak görmeyi ilke edinmiştir. Verdiği hizmetin sadece malzeme satışı olmadığının farkında olan dağevi ; müşterilerine kullanılabilecekleri malzemeleri piyasa şartlarına göre uygun fiyatlarla temin etmeyi görev sayar .
1990 yılında kurulmuş olan İstanbul Doğa sporları paintball,dağcılık,askeri malzemeler, kamp malzemeleri,balık malzemeleri,su sporları,deniz malzemeleri, sualtı sporları sektörlerinde hizmet vermektedir.
Firmamız bugün Almanya,Belçika,Fransa,İngiltere,İsviçre,İspanya,İtalya,ABD,Çin,Kore ve Tayvan’dan ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik ithalat yapmaktadır.

Outdoor Giyim Termal Giyim İç Giyim Avcı, Askeri, Taktik Giyim Outdoor Ayakkabılar Askeri ve Avcı Ayakkabılar Outdoor Aksesuar Çantalar Çocuk Reyonu Kamp Malzemeleri
Surviver, İlk Yardım Balık Av Malzemeleri Kara Av Malzemeleri Bıçaklar, Çakılar Elektrik, Elektronik, Optik Tırmanış/Dağcılık Ekipmanları Kayak-Snowboard Ekipmanları Paten-Kaykay-Scooter Yüzme, Dalış, Plaj Ürünleri Su Sporları Tekne, Bot, Yelken Paintball Spor Silahları
Medikal Ürünler Bisiklet ve Aksesuarları Hediyelik Ürünler

 

istanbul doğa sporları istanbul doğa sporu istanbul doğa sporları firmaları

 

Bununla Beraber Firmamız Bünyesinde
Uyku tulumu ,Polar mont, Can yeleği, Silah kılıfı, Sırt çantası,Tozluk, Yelek gibi Outdoor malzemeleri ’de üretmektedir.
Kuruluşundan itibaren İstanbul outdoor doğa sporları firması çağdaş,kaliteli,sağlıklı yaşam için gerekli olan doğa ve doğa sporlarıyla insanları bütünleştirmeyi ve sevdirmeyi hedeflemiştir.
Günümüz koşullarında yaşanan hızlı değişim ve küreselleşen bu pazarda hizmet vermeye devam etmektedir.

İstanbul doğa sporları kulübümüz, mağazamız ve yetkili federasyonların desteğiyle yetiştirdiğimiz sporculara dağ rehberliği, yüksek işler, arama kurtarma ekipleri vb. çeşitli alanlar da iş imkanları sağlıyoruz. Ayrıca mağazamız bünyesinde endüstriyel dağcılık hizmetleri de sunmaktayız.

 

istanbul doğa sporları şirketleri istanbul doğa sporları gezileri istanbul doğa sporları turları

İletişim Bilgileri  

İstanbul Doğa Macera
Sporları Şirketi.


istanbul rafting


Website: www.istanbul-rafting.com