Doğa Sporları - İstanbul 

ATV Safari Turları - İstanbul

ATV Safari Turları

ATV motorları ile doğayı keşfe...

+ Devamı

At Binme Turları - İstanbul

At Binme Turları

Atlarla tertemiz doğa ile baş başa...

+ Devamı

Paintball Oyunu - İstanbul

Paintball Oyunu

Stres atıcı en iyi doğa sporu olan...

+ Devamı

Av ve Atıcılık - İstanbul

Av ve Atıcılık

Doğa ve macera severlerin en çok  ...

+ Devamı

Yamaç Paraşütü - İstanbul

Yamaç Paraşütü

Gökyüzünde kuşlar gibi uçmak...

+ Devamı

Deniz Kanosu - İstanbul

Deniz Kanosu

Masmavi deniz üzerinde yeşilin ve...

+ Devamı

İstanbul Doğa Sporları Kursları Eğitimleri

İstanbul doğa sporları eğitimleri eğitim kursları kursları rafting doğa yürüyüşü tırmanışı deniz nehir kanosu balık tutma kaya tırmanışı koşu takım oyunları dalış olta balıkçılığı video fotoğraf yorumlar tavsiyeler

Doğa Sporları aracılığıyla katıldığınız dağcılık, doğa sporları, rafting, fotoğraf gezileri, jeep-safari ve doğa yürüyüşleri gibi her aktivite ile takım olma becerisi kazanacak, bir bütünün parçası olup her zaman kendinizi daha faydalı bir birey olarak görecek, takım arkadaşlarınızla birlikte heyecan ve macerayı yasarken, kendi sınırlarınızı da yeniden keşfedeceksiniz.

 

Deneyim ve eğitimli hocalar eşliğinde yaptığımız fotoğraf gezilerinde ise ışık avcılığı yapacak,Türkiye'nin keşfedilmemiş manzarasını fotoğraf karelerine yansıtırken izleyenlerinizde gidilesi duygular yaratarak, bir nevi gönüllü turizm elçiliği de yapacaksınız; her faaliyette bizzat yaşayıp deneyimlediklerinizle evinize daha huzurlu ve daha mutlu döneceksiniz.

 

istanbul kamping istanbul kamp yerleri istanbul kamp alanları

 

Doğa ve doğa sporları tanışmak isterseniz, "benim ayağım yerden kesilsin, uçmak istiyorum", "ormanların derinliklerini merak ediyorum, cesurca girmek istiyorum" veya "şehir yaşamı beni boğuyor, güçlenmek ve doğayı tanımak istiyorum" diyorsanız; sizi bekliyoruz.
Şimdiden aramıza hoş geldiniz demek isteriz, eski - Yeni üyelerimizin birbirleriyle tanışması, kulübümüzle tanışmak isteyen misafirlerimiz ve faaliyetlerimiz hakkında konuşabilmek adına, değerli üye ve misafirlerimizi her Salı kulüp toplantılarımıza bekliyoruz.
İstanbul doğa sporları eğitim kursları bünyesinde gerçekleştirilen dağcılık , kampçılık, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyetlerimiz hakkında bilgi almak için, email veya telefon kanalıyla, kulübümüzle iletişime geçebilirsiniz.

Trekking, doğanın yakından görülerek, detaylı incelenerek, güç sarf edilerek, irade gösterilerek yapılan bir yürüyüş ve keşif aracı olduğu için, araçlarla yapılan doğa turlarına göre daha üstündür. Bilinçli yürüyüş detaylarının kazanılmasını sağlamak maksadıyla düzenlenmiş bir programdır.
Hayatta kalma ve kurtulma çabalarına yardım etmek, temel hayatta kalma teknik ve kabiliyetlerini ana hatları ile kazandırmak ve elde bulunan tabii kaynakların kullanılmasının öğrenilmesini sağlamak amacıyla düzenlenmiş eğitim programıdır.

 

istanbul çadır kurma yerleri istanbul çadır kuracak yerler istanbul kamp kuracak yerler

İletişim Bilgileri  

İstanbul Doğa Macera
Sporları Şirketi.


istanbul rafting


Website: www.istanbul-rafting.com