vip rafting logo

Melen Çayına Nasıl Gidilir

Melen çayına nasıl ulaşabilirsiniz bunu anlatmaya geçmeden önce İstanbul ile melen çayı arası kaç km. buna değinmek daha faydalı olacaktır. İstanbul Avrupa yakasından yola çıktığınızı düşünürseniz Melen çayı rafting tesislerine ulaşmak için en fazla 250 km. yol almanız gerekmektedir.

İstanbul Anadolu yakasından 200 km. civarı yol almanız gerekmektedir. Kilometre bilgisi verdikten sonra Melen çayına nasıl ulaşabilirsiniz bundan bahsedelim.

İstanbul Avrupa yada Anadolu yakasından Ankara istikametinde TEM otoyoluna girerek Hendek Gişeler çıkışından çıkmanız gerekmektedir. Hendek gişelerden 1 km. sonra Ankara Hendek Düzce tabelası yönünde devam ederek 25 km. daha devam edip Cumayeri ilçe tabelasından içeri girmeniz gerekiyor. Cumayeri rafting tesislerinin bulunduğu Dokuzdeğirmen köyünün bağlı olduğu ilçemizdir. 5 km daha devam ederek Melen rafting tesisine ulaşmış olacaksınız.

Eğer D100 üzerinden gelmek isterseniz aynı şekilde Ankara istikametinde devam edip Cumayeri ilçe tabelasından ilçeye giriş yaparak aynı şekilde Melen rafting tesisine ulaşabilirsiniz.

En uygun fiyat, en kaliteli hizmet misyonumuza kesintisiz devam ediyorum. Bizimle rafting yapma ayrıcalığını sizde yaşayın..

İsterseniz harita üzerinden de bize ulaşabilirsiniz.