vip rafting logo

Melen Çayı Rafting Fiyatları

Türkiyenin bir çok bölgesinde çeşitli fiyatlarla rafting turları düzenlenmektedir. Bu turlar bazı bölgelerde yabancı turist ağırlıklı katılımcılara rafting sporu yaptırırken bazı bölgelerimizde tamamen yerli katılımcılar tarafından talep oluşturmaktadır.

Rafting fiyatlarını belirlerken bir çok etken değerlendirilmekte ve bir maliyet çıkarılmaktadır. Bu etkenlerin en başında rafting sezonu olarak tabir ettiğimiz zamanın uzunluğu ve kısalığı gelmektedir. İnsanlara rafting yaptıracağınız dönem uzunsa biraz daha ekonomik fiyatlarda rafting yaptırabilmeniz mümkündür.

Rafting malzemeleri yurt dışından ithal edilen pahalı ürünlerden oluşmaktadır. Bir rafting botunun fiyatı 10000 Tl civarındadır. Bir sporcunun donanımlı hale gelmesi 500 tl civarıdır. Bu malzemeler yıpranması ve kaybolması kolay zahiyatı fazla malzemelerdir. Eline kürek verip suya çıkardığımız sporcularımız bazen eli boş gelebilmektedir. Yada botun büyük yarıklar alarak tamir edilemez hale gelmesi yine nehirde olabilecek etkenler arasındadır.

Birde bu kadar maliyeti sadece hafta sonları ve 4 aylık bir sezonda çıkarmaya çalışırsanız ki rehber ücretleri, kahvaltı, yemek maliyetleri, personel maliyetleri, kira gibi kalemlere hiç girmiyorum melen çayı rafting fiyatlarının belirlenmesi formülü çıkmış oluyor. Gezmek için pazarlık yapmaya çalışan arkadaşlarımız da bu formülü dikkate alırlarsa sevinirim

Rafting her ne kadar spor olarak görülse de işin içerisine ticaret girdiği için bir nevi hizmet sektörüne dahil oluyorsunuz da diyebiliriz. Ne kadar iyi hizmet ederseniz ve bunu en uygun rafting fiyatları ile sunarsanız o kadar talebiniz fazla olacak anlamına gelmektedir.

Tesis olarak sizlere farklı seçenekler sunarak bütçenize göre uygun rafting paketini seçme olanağı sunuyoruz. Mesela kahvaltı yada yemek istemeyebilirsiniz. O zaman ödeyeceğiniz rafting ücreti en asgari tutarda olmaktadır.

2020 için belirlediğimiz melen çayı rafting fiyatları ve alacağınız hizmetler aşağıdaki gibidir.

  • Sadece Rafting (Fotoğraf Çekimleri- Kaza Sigortası - Malzeme Desteği) 100₺
  • Tek Öğün Rafting Paketi(Açık Büfe Kahvaltı veya Yemek Menü -Fotoğraf Çekimleri- Kaza Sigortası - Malzeme Desteği) 120₺
  • Full Paket Rafting(Açık Büfe Kahvaltı-Dönüş Yemeği-Fotoğraf Çekimleri- Kaza Sigortası - Malzeme Desteği) 140₺
  • GRUPLARA VE ACENTALARA İNDİRİM YAPILMAKTADIR. FİYAT BİLGİSİ İÇİN ARAYINIZ
  • Düzce rafting fiyatları ve paket programları açıkladıktan sonra sizleri fırsat sitelerinin tuzaklarına karşı uyarmak isterim. Melen rafting tesisi olarak hiçbir fırsat sitesiyle anlaşmamız yoktur. X fırsat sitesinde düzce rafting fiyatları 100 yerine 50 tl vay be fırsata bak Y fırsat sitesinde melen rafting fiyatları 120 yerine 59 TL vovv bu daha fırsat e mail adresinizi alıp sonra sürekli mail atılan şurda tatil burda şu gibi maillerle boğulmayınız. Biz onlara sırtımızdan para kazandıracağımıza indirim yapacaksak direk sizlere yapmayı tercih ederiz.

    Sürekli bizi tercih eden müşterilerimiz, sosyal medyada bizi destekleyenler fotoğraflarımmızı paylaşanlar, bizi arkadaşlarına tavsiye eden müşterilerimiz zaten bizim için zaten özel durumdalar ve uygulayabileceğimiz en ekonomik rafting fiyatlarıyla turumuza katılmaktalar.

    En uygun fiyat, en kaliteli hizmet misyonumuza kesintisiz devam ediyorum. Bizimle rafting yapma ayrıcalığını sizde yaşayın..