vip rafting logo

Rezervasyon İşlemleri

Rafting için en yoğun olduğumuz dönemler Mart ayı ile Haziran ayları arasındadır. Çünkü suyun en yüksek olduğu dönem bu zaman aralığıdır. İki tip müşteri grubumuz vardır. Her sene tercih edenler ve ilk defa rafting yapacaklar. Her sene tercih edenler zaten müşteri grubumuzun %70 lik kısmıdır. Diğer kalan kısım ise ya onların bizi tavsiye etmesiyle yada internet üzerinden ulaşmaları ile rezervasyon kotamızı doldurmaktadır.

Not: Tesisimize talep çok yoğundur. 2016 yılında 1 günde 600 sporcuyu suya indirdik. Bu yüzden son dakikaya kadar aramak için beklemeyiniz. Yer bulma sıkıntısı çekersiniz ya da 2. 3. Turlara ancak yer ayırtabilirsiniz.

Rezervasyon İşlemleri İçin Gerekli Bilgiler


Kişi sayısı: Tahmini olarak kişi sayınızı belirtmeniz gerekmektedir.10 kişi derseniz 8 kişi gelir yada 10 kişi dersiniz 12 kişi gelir ise aradaki 2 3 kişilik sarkmalar çok önemli değildir. Fakat 30 kişi deyip 15 kişi gelirseniz aradaki farkı ödemek zorundasınız.

Tarih: Rezervasyon yapmak istediğiniz tarihi bildirmeniz gerekir. Şu hafta düşünüyoruz ama belli değil gibi net olmayan ifadeleri dikkate almıyoruz.

Program Saati: Program Saatleri ile ilgili bilgi alarak size uygun program saatini belirtmeniz gerekmektedir.
Rezervasyonun Kesinlik Kazanması
Rezervasyon işlemleri ile ilgili bilgiler verdiğinizde biz buna göre size ön rezervasyon formu açmış oluyoruz. Rezervasyonun kesinlik kazanması için size verdiğimiz tarihe kadar iletişim sayfamızda bulunan hesap numarasına, yine kişi sayınıza göre belirlediğimiz kaporayı yatırmanız gerekmektedir. Kaparo yatırmadan rezervasyon kesinlik kazanmaz. Biz aramıştık, görüşmüştük gibi bir uygulamayla rezervasyon yapmadığımızı bilmelisiniz.

Yine belirttiğimiz tarihe kadar kaporanızı yatırmadığınızda rezervasyonunuz iptal edilmektedir. Kaparo yatırmadan rezervasyon yapma yada rezervasyonu iptal etme yetkisi şirketimize aittir.

Rezervasyon İptali veya Tarih Değişimi
Rezervasyonunu iptal etmek isteyen katılımcılarımız rafting tarihinden 3 gün önce bize değişikliği bildirmek durumundadır. Yine aynı şekilde tarih değişikliği içinde 3 gün önce bildirim yapılması uygundur. Rezervasyon iptali ile ilgili olarak ticari hesabımıza yatırılan kaparo tutarından kdv ve eft masrafı düşülerek kalan tutar iade yapılmaktadır.